Başa Dön

BRUCE ROBERTS-27 YELKENLİ

İlan No: 91516
Bu İlanı Paylaşın
Olumsuz durumlarla karşılaşmamak için lütfen satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

 

Tekneyi veya ekipmanı görmeden hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin veya satın almayın.

 

Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız sonucunda mal/ürün teslim alamamanız halinde, www.denizpazari.com internet sitesinin hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.

23.500 EURO
Güncelleme 1.5.2017
Gövde Fiberglass
Boy (mt) 8,40
Kimden Sahibi
Takas Hayır
Durumu İkinci El
Tüm Özellikler »

İlan Sahibi

ahmet niyazi şenol
GSM 05334435300
İş Telefonu
Şehir istanbul/üsküdar

İlan Sahibine Mesaj Gönder

IP Bilginiz 54.80.103.120
Güvenlik
Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Mesaj

İlan Açıklamaları

FİBER-YELKENLİ-ÖZEL TEKNE: adı EVRE, Türk bayraklı, 1991 model, Marmara tersanesi/ist., Özel yapım.

TAM BOY : 8,40 mt.(27 feet), EN: 2,83 mt., SU ÇEKİMİ : 1,53 mt., AĞIRLIK: 4,5 ton(tam dolu deplasman)

TEKNE TİPİ : Tek direk, Cenova ve Ana yelken, BRUCE ROBERTS-27 model. Baş ve kıç ıstralyalar sabit(runnersız).Cenova yelkeni direk tepesinden kesirsiz. Fiber gövde erkek kalıp üstüne imal. Kabuk kalınlığı 12mm olup emsallerinden daha kalın ve dayanıklıdır. 10 mt.direk ve ana yelken bumbası aluminyum orijinal Fransızdır. Cenova furling&rsquoli, ana yelken manuel(lazybag&rsquoli) ve iki kademe camadanlıdır. Balon yelken, gennaker tipdir. Her üç yelken de iyi durumdadır. Motor 18 HP PERKINS (1992) üç silindirli marin dizel. Orijinal ve bakımlıdır. Pervane 3 sabit kanatlıdır.

KAMARALAR VE SALON: Başta 2 kişilik kapılı, kıçta tek kişilik kapısız kamara vardır. Ayrıca salonda, açılınca 2 kişilik hale gelen bir sedir-yatak ile karşısında yine portatif malzeme eklenerek tek kişilik hale dönüşebilen diğer bir sedir-yatak vardır. Salon masası direğe sabitlenmiş ve açılır-kapanır özellikli olarak 8 kişiliktir. Bir adet kapılı tuvalet-duş-lavabo mahali ve bunlara bağlantılı 40 lt. pis su tankı vardır. Mutfak ocağı küçük tüp gazlı ve kromdur. Seyir masası altındaki sabit Buzdolabı aküden beslemelidir. Salon iç çevresi tamamen kapaklı-raflı-gömme dolaplardan oluşmakta baş ve kıç yatak altlarında ise ambarlar bulunmaktadır. Tüm salon ve havuzluk döşemeleri ile yastıklarının kaplama kumaşları ile süngerleri 2016'da yenilenmiştir.

ELEKTRİK: 2 ad. 180Ah AGM yeni akü, 30A POWMAR REDRESÖR, 1000W POWMAR İNVERTÖR vardır. Tekne iç-dış aydınlatma ve seyir lambalarının tamamı LED&rsquodir. Mevcut sigorta tablosuna ilaveten İnvertör-Redresör-Demir ırgatı için bağımsız 2 sigorta kutusu daha eklenmiştir. 2016'da tekneye, kıç gölgeliğin üstüne yerleştirilen 100W SEYYAR ve ESNEK GÜNEŞ PANELİ ile OTOMATİK AKÜ ŞARJ REGÜLATÖRÜ de konmuştur.

ELEKTRONİK: Seyir yardımcısı olarak RAYMARINE CHARTPLOTTER (kdz-marmara-akdeniz tüm haritaları var)+RAYMARINE (İSKANDİL-PARAKETE-RÜZGAR) GÖSTERGELERİ ile tüm bunlarla irtibatlı çalışmakta olan ve yeke dümene donatılan seyyar RAYMARİNE OTOPİLOT (ilaveten yedeği NAVICA OTOPILOT) vardır. Haberleşme cihazı olarak ruhsatlı RAYMARINE VHF TLF/DSC TELSİZ ALICI-VERİCİ bulunmakta olup elektroniklerin hepsi 2010&rsquoda (otopilot 2016'da) firmasınca konmuştur. Diğer teknelerde olmayan diğer bir özellik de: seyyar otopilotlar yeke dümene havuzluk dışında takılıp yelken/ motor seyrinde etkin şekilde kullanılmakta ve bu sayede havuzluk boş kalmaktadır.

GEMİCİLİK: 1200W demir ırgatı ile 50mt. Atlı marka galvaniz 6mm. zincir vardır. Çıpa 1 ad. 10kg. SİMÜZ tipidir. Kıç gölgelik Tentesi(bimini) ve ön siperliği (sprayhood) krom iskeleti dahil komple 2011&rsquode yenilenmiştir. Havuzlukta toplam 4 adet Lewmar vinç ve anayelken arabası ile balon dahil tüm yelkenler idare edilebilmektedir. Havuzluğa kurulabilen 2 krom boru ayaklı seyyar açılır-kapanır masa ile 8 kişi oturup yemek yiyebilmektedir.

TANKLAR VE SİNTİNE: 150 lt. tatlısu, 90lt.motorin, 30 lt. sintine ve 40lt.pissu tankları ile otomatik çalışan Elk. (Sintine+pissu +tatlısu) pompaları vardır.

SALMA: 1250 kg.,kanat tip,gövdeye yekparedir.

TARİHÇESİ: Tekneyi ilk sahibinden 2009&rsquoda aldım. 2009-2012 arası SETUR FENERBAHÇE/İST MARİNA'da, Eylül 2012'den itibaren de SETUR YALOVA MARİNA'da bağlıdır. Tüm kağıtları ve vergileri (2017 dahil) tamdır. Son tekne bakımı 2016 ve zehirlisi Temmuz 2015&rsquode yapılmıştır. Problemsiz, seyre hazır ve çok denizci bir teknedir. Sadece, daha büyüğüne heveslendiğimden satıyorum.

FİYATI: 23.500 AVRO peşindir. Gayrimenkul veya araba takası yoktur.SETUR YALOVA marinada bağlıdır. Randevu ile gezilebilir, seyre çıkılabilir ve nihai alım aşamasında karaya alınıp komple kontrol edilebilinir.

Özellikler

Fiyatı23.500 EURO
TipiYelkenli
Kabin Adedi1
Durumuİkinci El
MarkaÖZEL YAPIM
Motor Marka/ModelPERKİNS DİZEL
İlan TürüSatılık
ModelBRUCE ROBERTS 27
Motor Gücü (hp)18
Takasa UygunlukHayır
GövdeFiberglass
Kimden ?Sahibi
Motor Adedimotorsuz
Motor Saati635
Zemin KaplamaFİBERGLASS
Yakıt Kapasitesi90
Yakıt TipiDizel
BayrağıTÜRK
Boy (mt)8,40
En (mt)2,83
Temiz Su Tankı (lt.)150
LimanıİSTANBUL
Derinlik1,53
Atık Su Tankı (lt.)40

Radar GPS Sonar
Pusula Otopilot Chartplotter
Elektronik Dümen Baş Pervane Video Sistemi
Müzik Sistemi Uydu Sistemi Telsiz
Jeneratör Klima Buzdolabı
Çamaşır Makinesi Buz Makinesi Mutfak
WC Sıcak Su Elektrikli Irgat
Hidrolik Irgat Filika Volt Çevirici
Tatlı Su Yapıcı Seyir Feneri Buzhane
Balık Bulucu Balık Pompası Mürettebat Kabini
Powered by Ajansweb.com