SEAKART 335 Jetbot - 2019


  • Features
  • Details
Price

37.500 USD

Type

Jet Ski

Number of Cabins

No Cabin

Status

New

Brand

Motor Brand / Model

Yamaha

Ad Type

For sale

Model

Seakart 335

Engine Power (hp)

110 Hp

Exchange Compliance

No

Body

Fiberglass

From who ?

Shop

Number of Engines

1

Engine Hour

0

Flooring

Fuel Capacity

Fuel Type

Diesel

Flag

Length (mt)

Width (mt)

Clean Water Tank (lt.)

Harbor

Depth

Waste Water Tank (lt.)Radar

GPS

Sonar

Compass

Autopilot

Chartplotter

Electronic Steering

Head Propelle

Video System

Music System

Satellite System

Radio

Generator

Air conditioning

Refrigerator

Washing machine

Ice Machine

Kitchen

Toilet

Hot water

Electric Windlass

Hydraulic Windlass

Lifeboat

Volt Converter

Fresh Water Maker

Navigation Lighthouse

Ice house

Fish finder

Fish Pump

Crew Cabin

INboard 110 hp -120 hp - 180 hp Yamaha

Yeni nesil performans ve güvenliği deneyimleyin.Çevrenizdeki güzelliği seyredebileceğiniz ya da tenha sahillerde gezinebileceğiniz pastoral günler hayal edin. Ya da bir adrenalin bağımlısıysanız, dalgaların üzerinden atlayıp bu dalgalardan hızla geçmeyi tercih edebilirsiniz. Hızınız ne olursa olsun, bu macerayı ve bu heyecanlı hayatı yaşamak, artık sizin için bir rüya olmak zorunda değildir.Seakart® 335'in piyasaya sürülmesiyle birlikte, bu sizin için de gerçek olabilir.Kategori C tekne olarak sınıflandırılan Seakart® 335, jet ski'in hızını ve heyecanını birleştiren eşsiz bir hibrittir.Şişme botun güvenliği ve konforu ile birlikte bu eğlence aracı, dolu dolu bir hafta sonu geçirmek isteyen veya bir yat sahibi olup da, demirlediğiniz bir koyda biraz hareket ve biraz da heyecan isteyen bir aile için idealdir.Seakart® 335, plajlara ve koylara kolayca erişmenizi, gündüz ve gece güvenle gezinmenizi ve ruh haliniz ne zaman isterse, yüzme molaları vermenizi sağlar.Güçlü jet motoru, Seakart®'ı inanılmaz derecede çok yönlü bir hale getirerek, sığ veya derin sularda emniyet ve güvenle kullanmanızı sağlar.Bu tekne küçük olabilir ama, size sınırsız, agresif ve sıradışı bir alternatif olarak sunulmaktadır.
Konfor için tasarlandı.Seakart® 335 kompakt olmasına rağmen, hem ergonomik, hem de rahat ve konforludur. 5 kişiye kadar koltuk kapasitesi ile birlikte, bu kadar güçlü bir makinenin tüm kontrolü, her zaman sizin elinizdedir.Kullanırken her zaman rahatlık duyacak ve kontrolün sizde olduğunu hissedeceksiniz.
Güvenlik için inşa edildi.Jet Ski&rsquolerin aksine, Seakart® 335 kontrolden çıkmaz. Yolcular arka arkaya bir sırada oturmaz.Bir kaza ya da çarpışma anında bile, fiberglastan mamul gövde ve teknenin etrafındaki şişirilen tüpler, sizi ve yolcularınızı koruyucu bir koza oluşturur.Tekne, tüm denizler için uygun olup, denizdeki tüm sert ya da sakin havalarda bile, o sizi coşturacak maceranın tadını çıkartabileceksiniz.
Hız için tasarlandı.Birinci sınıf kalite ve optimum güvenlik yanında, birinci sınıf performans bizim için bir önceliktir.Bu nedenle tekneye ekonomik ve güvenilir bir Yamaha jeti ile güç vermeyi tercih ettik.Bu muhteşem motor, maksimum hıza ulaşmak için hızlanırken veya çevredeki manzarayı seyretmek için yavaşlarken, Seakart® 335 size hızlı ve eğlenceli bir heyecanı garanti eder.

SEAKART 335 Jetbot Türkiye Genel Distribütörü

Gözdem Marin Ltd.Şti


37.500 USD
Ad Number #105852
Update Date 12.05.2021
Ad Owner
GÖZDEM MARİN
Mobile Phone 05387711091
Office Phone 02164559824
City Ataşehir/İstanbul
Country Turkey
İlan Sahibine Mesaj Gönder
Security Tip Don't make down-payment or send money before seeing the vechile you're interested in.

For detailed information click here »

ajansweb logo Ajansweb Project © 2021